BlueBerryOil Sp. z o.o. S.K.A.

61-894 Poznań, Plac W. Andersa 3

61 853... 91 19więcej

Twoja lokalizacja

zmień lokalizację

   

  • Street View
  • Mapa

Specjalizacje i marki

Dystrubucję paliw płynnych głównie oleju napędowego i opałowego prowadzimy pod marką BlueBerryOil

Prowadzimy sprzedaż i wynajem zbiorników z następujących grup produktowych:

 

Zbiorniki do magazynowania paliw o pojemności 2.000, 3.000 lub 5.000 litrów. Wykonane z tworzywa odpornego na warunki atmosferyczne i promienie UV. Zbiorniki wykonane są zgodnie z przepisami i pod nadzorem Urzędu Dozoru Technicznego. Kupujący otrzymuje 10 gwarancji na szczelność i 2 lata na wyposażenie.

Zbiorniki przenośne z dystrybutorem paliwa ON (zgodne z normą ADR). FORTIS BOX - ON najnowsze rozwiązanie do bezpiecznego przewozu oleju napędowego. Zbiorniki o pojemności 125l ,200, 430 l, 600 l zostały wykonane zgodnie z ADR co umożliwia bezpieczny przewóz oleju napędowego. Zbiorniki Fortis Box zostały wyposażone w układ wydawczy umożliwiający dystrybucję oleju napędowego do maszyn w miejscu pracy.Szeroka gama wyposażenia umożliwia dostosowanie zbiornika do potrzeb każdej firmy       

    

AdBlue® jest substancją niewybuchową i nieszkodliwą dla środowiska naturalnego. Jest to jednak substancja powodująca korozję i wymaga specjalnego przechowywania. Solidna konstrukcja zbiornika FortisBlue oraz zastosowany osprzęt ze stali nierdzewnej i odpowiednich tworzyw pozwalają na bezpiecznie przechowywanie AdBlue®. Zbriorniki mogą zostać wyposażone w izolację termiczną i specjalne układy grzewczo-wentylacyjne, które będą utrzymywały właściwą temperaturę przechowywanej cieczy podczas składowania przy różnych temperaturach otoczenia. Zbiorniki są odporne na działanie promieniowania UV, dzięki czemu mogę być bezpiecznie składowane na zewnątrz.

FuelMaster® jest przeznaczony do bezpiecznego składowania i wewnętrznej dystrybucji oleju napędowego.To doskonałe rozwiązanie dla firm i osób prywatnych posiadających pojazdy z silnikami wysokoprężnymi, np. samochody, maszyny budowlane, wózki widłowe, traktory, itd.   

Typoszereg urządzeń BlueMaster® posiada dobrą izolację termiczną oraz automatyczne systemy grzewczo-wentylacyjne,które umożliwiają magazynowanie AdBlue® (roztwór mocznika) w odpowiednim zakresie temperatur. Dwupłaszczowa, wzmocniona konstrukcja zbiornika oraz zastosowanie systemu wykrywania przecieków oraz zabezpieczenia przed przepełnieniem uniemożliwiają wydostanie się magazynowanej substancji na zewnątrz. Zamykana obudowa dystrybutora chroni przed dostępem osób niepowołanych, uszkodzeniami mechanicznymi oraz przed działaniem zmiennych warunków atmosferycznych. Urządzenia na AdBlue® można łatwo transportować przy pomocy wózka widłowego.

3

 

Kontakt

61-894 Poznań,
Plac W. Andersa 3

61 853... 91 19więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

Administratorem danych osobowych jest NNV AG i Ogłoszeniodawca.
Twoje uprawnienia.

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok

www: www.blueberryoil.com


Godziny otwarcia: 24h

  • Pn
  • Wt
  • Śr
  • Czw
  • Pt
  • So
  • Nd